HiKoki CR12DAW4Z akkus orrfűrész (akku és töltő nélkül)
10.8-12 V Peak,0-3200 löket/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR12DAW4Z
HiKoki 3.6 V -os, 10.8 V -os és 12 V -os Li-ion akkus kisgépek
Leírás
  • Szerszámmentes lapcsere.
  • Kompakt és könnyű.
  • Kiválóan kiegyensúlyozott, kényelmesen használható.
  • Beépített LED világítás.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 10,8 - 12 V Peak
Üresjárati löketszám: 0 - 3200 löket/perc
Csővágás max.: 50 mm
Lökethossz: 13 mm