HiKoki CR18DSLW4Z akkus orrfűrész (akku és töltő nélkül)
18 V, 0-2100 löket/perc, 1 db fűrészlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
CR18DSLW4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus orrfűrészek
Leírás
  • Elektronikus löketszám-szabályozás.
  • Elektromos fék.
  • Szerszám nélküli fűrészlap csere.
  • Puhabetétes fogantyú.
Géppel szállított tartozékok:
  • 1 db fűrészlap
Műszaki adatok:
Maximális vágásméret, cső: 90 mm
Maximális vágásméret, fa: 90 mm
Maximális vágásméret, acéllemez: 10 mm
Üresjárati löketszám: 0 - 2100 löket/perc
Lökethossz: 28 mm
Akku adatai (típusa, feszültség): Li-ion, 18 V
Teljes hossz: 434 mm