HiKoki RB36DAWFZ MULTI VOLT akkus lombfúvó (1 x BSL36A18 MULTI VOLT Li-ion akkuval)
36 V, 680/800 m3/h, 45/53 m/s, 3.5 kg
Egységár (szett):
Cikkszám:
RB36DAWFZ
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus lombfúvókHiKoki akkus lombfúvók
Leírás
  • 800 m3/h levegőhozam turbó üzemmódban.
  • 4 fokozatú erősségállítás + turbó üzemmód.
  • Nagy hatékonyságú szénkefe nélküli motor.
  • Könnyű és kompakt.
Géppel szállított tartozékok:
  • 1 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő
  • fúvóka
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Levegőhozam: 680 m3/h (800 m3/h turbó üzemmódban)
Levegősebesség: 45 m/s (53 m/s turbó üzemmódban)
Teljes hossz: 940 mm
Tömeg: 3.5 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.