HiKoki WH12DAW4Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül)
10.8-12 V Peak, 110 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WH12DAW4Z
HiKoki 3.6 V -os, 10.8 V -os és 12 V -os Li-ion akkus kisgépek
Leírás
  • Nagyon könnyű dolgozni vele: kategóriájában a legkisebb a fejmagassága, kompakt, praktikus gép.
  • Töltésenként akár 50 facsavar becsavarható (Ø4.5 x 90 mm).
  • Beépített LED világítás.
Géppel szállított tartozékok:
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 10,8 - 12 V Peak
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2700 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3200 ütés/perc
Meghúzási nyomaték: 110 Nm
Befogás: 6,35 mm (1/4") hatlap
Csavarméret: 5.8 x 45 mm
Kis csavar: 4 - 8 mm
Általános csavarok: 5 - 12 mm
Nagy nyomatékú csavar: 5 - 10 mm
Teljes hossz: 150 mm