HiKoki WH18DAW4Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül)
18 V, 140 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WH18DAW4Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Nagyon kompakt.
  • Puha markolat.
  • LED világítás.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 2700 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3600 ütés/perc
Max. meghúzási nyomaték: 140 Nm
Gépcsavar: 4 - 8 mm
Általános csavar: M5 - M14
Nagy nyomatékú csavar: M5 - M12
LED lámpa: van
Teljes hossz: 150 mm