HiKoki WH18DC-W2Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, 210 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WH18DC-W2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Gyors meghúzási sebesség, tripla ütés.
  • A 3 LED lámpa széles fénysugárban világítja meg a munkaterületet.
  • 5 meghúzási mód állítható be a kapcsoló segítségével.
  • Erős és gyors: 210 Nm meghúzási nyomaték.
  • Kompakt és könnyű, csak 114 mm hosszú és 1,6 kg (BSL36A18 akku használata esetén).
  • Alacsony sebességen is jól működik.
  • Érzékeny kapcsoló: 100 ford./percnél indítja a gépet, így nem húzzuk túl a finom csavart.
  • IP56 por- és vízállóság a védő bevonattal ellátott elektronikai egységeknek köszönhetően.
  • Szénkefementes motor.
Szállítási terjedelem:
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám (Power mód): 0 - 3400 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Bolt mód): 0 - 2900 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Bolt Single mód): 0 - 2900 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Soft mód): 0 - 900 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Önmetsző mód): 0 - 3700 ford./perc
Üresjárati ütésszám (Power mód): 0 - 4000 ütés/perc
Üresjárati ütésszám (Bolt mód): 0 - 4000 ütés/perc
Üresjárati ütésszám (Bolt Single mód): 0 - 4000 ütés/perc
Üresjárati ütésszám (Soft mód): 0 - 1900 ütés/perc
Üresjárati ütésszám (Önmetsző mód): 0 - 2100 ütés/perc
Max. meghúzási nyomaték: 210 Nm
Kisméretű csavar: M4 - M10
Szokásos csavar: M5 - M18
Nagy nyomatékú csavar: M5 - M14
Önmetsző csavar: Ø 3.5 - 6 mm
Befogás: 6,35 mm hatlap